Balkan dobija prvu poslanicu pod nikabom (FOTO)
8
97
Njoj je na listi pripao broj 11 od ukupno 24 kandidatkinje i kandidata koje je ova stranka kandidirala za predstojeće lokalne izbore
Indira Sinanović je prva žena s nikabom koja će učestvovati na izborima u Bosni i Hercegovini.
Preporučujemo
Raste broj mrtvih u požaru u Domu penzionera: Izgoreli nepokretni starci, mnogi povređeni u kritičnom stanju
Jezivi iskazi devojčica iz Tuzle koje su podvodili policajci: "Doveo bi me u apartman, a profesor je..."
OVAJ GRAD U BUGARSKOJ JE ZABRANIO NIKAB: Velovi koji prekrivaju lice nisu dozvoljeni!
Ona će biti kandidatkinja za Opštinsko veće u Opštini Zavidovići, a kandidovala ju je A Stranka demokratske akcije (A SDA), prenosi N1.ba.
Njoj je na listi pripao broj 11 od ukupno 24 kandidatkinje i kandidata koje je ova stranka kandidirala za predstojeće lokalne izbore.
Na lokalnim izborima u Bosni i Hercegovini 2016. godine biraće se i Skupština Brčko distrikta BiH, Skupština Grada Banje Luke i gradonačelnik Grada Banjeluke, ali i skupštine gradova Prijedor, Bijeljina, Doboj i Trebinje kao i gradska veća Bihaća, Tuzle, Zenice i Širokog Brijega.
(Telegraf.rs)