Jutro maglovito, ali će dan biti SUNČAN
Jutarnja temperatura biće od minus osam do minus četiri, a najviša dnevna od nule do pet stepeni
U Srbiji će ujutru biti maglovito i hladno, a tokom dana pretežno sunčano, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Preporučujemo
HOROR prevara u Srbiji! OPREZ! Zovu kao "lekari", tvrde da se članu porodice nešto strašno desilo, a onda...
Sudbina kao iz filma! Sin našao KUTIJU STARIH PISAMA: Luka iz Kladova otkrio tajnu ljubav oca i traži OVU ženu
NEOBIČNA POJAVA IZNAD SRBIJE: Građani Štrpca u šoku, veruju da su nas POSETILI VANZEMALJCI (FOTO)
Duvaće slab do umeren vetar. Jutarnja temperatura biće od minus osam do minus četiri, a najviša dnevna od nule do pet stepeni.
U Beogradu će takođe ujutru biti maglovito i hladno, a tokom dana pretežno sunčano, uz slab do umeren vetar. Jutarnja temperatura biće od minus šest do minus četiri, a najviša dnevna oko dva stepena.
Očekuje se postepeno pobolјšanje biometeoroloških prilika za većinu hronično obolelih. Oprez se savetuje osobama sa cerebrovaskularnim obolјenjima, a u predelima sa maglom astmatičari mogu osetiti tegobe.
Meteoropatske reakcije moguće su u vidu glavobolјe i problema sa snom.
(Telegraf.rs /Beta)