Boljevac: Auto se zabio u krov kuće!
0
1
- Radila sam u bašti, kad sam čula škripu i potom strahovit prasak. Na krovu komšijine kuće ugledala sam automobil! Auto se zaneo i onda pao - kaže Spasenija Prvulović
''Citroen C4'', kojim je upravljao rumunski državljanin N. M. T. (52), sleteo je s puta Paraćin- Zaječar, kod boljevačkog sela Lukovo, i zabio se u krov kuće Dragana Ilića iz tog mesta.
Preporučujemo
Rođaci otkrili zašto je Ruskinja, čije je telo nađeno u koferu u Padinskoj Skeli, uopšte i došla u Beograd
Evo koliku kaznu može dobiti Turčin za ubistvo lepe Ruskinje u Beogradu: U stan ušli u 5.30 ujutru
Tom prilikom, vozač je ostao nepovređen, dok su rumunski državljani S. T. (53), N. T. E. (48) i S. K. (48), koji su se nalazili u vozilu, zadobili teške telesne povrede.
- Radila sam u bašti, kada sam čula užasnu škripu i potom strahovit prasak. Odmah sam otrčala do komšije i na krovu njegove kuće ugledala automobil! Auto se zaneo i onda pao s kuće - kaže Spasenija Prvulović, koja je bila očevidac događaja.