ŠOKANTNO: Dva automobila pregazila mladića pa pobegla! (VIDEO)
0
1
Prvo vozilo ga je vuklo devet metara, a drugo ga je pregazilo 11 sekundi nakon toga. Ejpril, majka pregaženog Tomasa Prajsa, apeluje na vozače da se jave policiji
Policija u Los Anđelesu, u Kaliforniji, istražuje nesreću u kojoj su dva različita vozila udarila Tomasa Prajsa, 22. Oba vozača su pobegla sa mesta nesreće.
Preporučujemo
Šta se krije iza smene uticajnog generala? Si Đinping ga nije sklonio zbog špijunaže, razlog je još ozbiljniji
Evo kako će Putin izgubiti vlast: Ovo je scenario za promene u Rusiji i smenu ostarelog "diktatora"
Tomasa, koji je želeo da jednog dana postane vatrogasac, automobili su udarili 2. decembra u 2.15 ujutru. Policija je prvo mislila da je u nesreći učestvovalo samo jedno vozilo, ali na snimcima koji su pušteni u javnost se vidi kako su ga udarila dva.
Prvo vozilo ga je vuklo devet metara, a drugo ga je pregazilo 11 sekundi nakon toga.
Tomasova samohrana majka Ejpril apeluje na vozače koju su pregazili njenog sina da se jave lokalnoj američkoj policiji.
Pogledajte video-snimak:
(Telegraf.rs / Daily Mail)