Obesila se devojka u Beogradu
0
0
Policija je na licu mesta, istražuje motiv suicida i proverava da li je devojka ostavila oproštajnu poruku
Jedna dvadesetpetogodišnja devojka danas je pronađena mrtva u kući, u 109. Novoj ulici 37, u beogradskom naselju Višnjica.
Preporučujemo
Oglasio je muškarac sa jezivog snimka koji je uznemirio Srbiju: Otkrio zašto je tukao dete na parkingu
Saznali za napad na Baju pred povratak iz Amerike! Supruga:"Imala sam loš predosećaj, molila sam ga da ne ide"
Kako Telegraf.rs saznaje, devojka je izvršila samoubistvo vešanjem.
Policija je izašla na lice mesta, kako bi izvršila uviđaj.
Telo nesrećne devojke biće preneto na obdukciju.
Policija istražuje motiv suicida i proverava da li je devojka ostavila oproštajnu poruku.
(E. T.)