Komunikacija sa Poreskom upravom preko Skajpa?
0
1
- Trenutno mali broj građana i firmi koristi mogućnost da porez prijavi elektronskim putem, ali ne nameravamo da odlažemo potpuni prelazak na elektronsko poslovanje, zakazan za 1. jul 2014. godine - kaže direktor Poreske uprave Ivan Simić
Komunikacija sa obveznicima putem Skajpa jedna je od novina koju Poreska uprava planira da uvede.
Preporučujemo
Ovo je tačna satnica OPASNOG pogoršanja: Olujni vetar imaće udare od 80km/h, očekuju se POTOP i grmljavina
Srpkinja u Beču RASPAMETILA tiktokera: Progovorio na tečnom srpskom čim mu je rekla da je iz Beograda
- Trenutno mali broj građana i firmi koristi mogućnost da porez prijavi elektronskim putem, ali ne nameravamo da odlažemo potpuni prelazak na elektronsko poslovanje, zakazan za 1. jul 2014. godine - rekao je za dnevni list "24 sata" direktor ove ustanove Ivan Simić.
On je dodao da će kroz prinudnu naplatu pokušati da namiri poreski dug od aktivnih firmi koje ne plaćaju obaveze prema državi.
U Skupštini Srbije rasprava o paketu poreskih zakona pomerena je za danas, posle negodovanja opozicije što se o poreskim zakonima raspravlja samo dan pošto ih je usvojila Vlada.
(Telegraf.rs / Izvor: 24 sata)