Izboli mladića šrafcigerom po grudima, pa ga opljačkali!
0
3
Policijsko zadržavanje je odredjeno A. A. (18) iz Kruševca zbog sumnje da je sa joše jednom, za sada nepoznatom osobom, 4. septembra oko sat iza ponoći napao G. Z. (30)
Foto: sxc.hu/johnnyberg
Policija je uhapsila jednu osobu, a za drugom traga zbog sumnje da su u Kruševcu izboli šrafcigerom i opljačkali G.Z. (30) iz okoline Aleksandrovca.
Preporučujemo
DECENIJA LAŽI: Sve što su pokušali da sakriju o ubistvu na nasipu u Borči (VIDEO)
Osumnjičen za prevaru 35 građana: Uzeo više od 2,2 miliona dinara za klima uređaje koje nikada nije isporučio
Policijsko zadržavanje je odredjeno A. A. (18) iz Kruševca zbog sumnje da je sa još jednom, za sada nepoznatom osobom, 4. septembra oko sat iza ponoći napao G. Z. (30).
Oni se terete da su šrafcigerom naneli oštećenom dve ubodne rane u predelu grudi i da su mu oduzeli novac, mobilni telefon i dokumenta.
Povređenom je pomoć ukazana u Zdravstvenom centru, gde su konastatovane lake telesne povrede, osumnjičeni će biti priveden istražnom sudiji, a za drugim napadačem se intenzivno traga, navodi se u saopštenju kruševačke policije.
(Telegraf.rs / Tanjug)