OPET ŠLOG: Vladika Kačavenda u bolnici, izgubio moć govora!
0
25
- Vladika je bio jako loše, a u poslednjih nekoliko dana počeo je i da priča pomalo - kaže dobro obavešten izvor Telegrafa
Foto: eparhijazvornickotuzlanska.org
Penzionisani vladika Vasilije Kačavenda ponovo je završio u bolnici, saznaje Telegraf.
Preporučujemo
Srbiju očekuje čak 40 stepeni, EVO i kada: Ovi gradovi biće najtopliji
Ovaj DAN doneće vrhunac vreline i 40°C: EVO kada stižu pljuskovi, grmljavinske oluje i osveženje za 10 stepeni
Njemu se oduzela leva strana i izgubio je moć govora.
- Vladika je bio jako loše, a u poslednji nekoliko dana počeo je i da priča pomalo - kaže naš dobro obavešten izvor.
Ovo je drugi put da se vladika Vasilije nalazi u bolnici u kratkom periodu, jer je već jednom doživeo šlog.
(E. T.)