Istina o trgovini organima znaće se 2014?
0
4
SAD će nastaviti u potpunosti da pružaju podršku ambasadoru za ratne zločine Klintu Vilijamsonu i njegovom timu koji sprovodi istragu, kaže direktor Kancelarije za jugoistočnu Evropu u Stejt departmentu Džonatan Mur
Direktor Kancelarije za jugoistočnu Evropu u Stejt departmentu Džonatan Mur kaže da će se 2014. razjasniti stvari koje se tiču istrage o trgovini organima na KiM, kao i da se istraga nastavlja.
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE SUTRAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za petak, 19. decembar 2025. godine
UPORAN VIRUS HARA MEĐU DECOM Čekaonice pune od ranog jutra: Kašalj, temperatura iznad 38, malaksalost...
Mur je rekao da SAD nastavljaju u potpunosti da pružaju podršku ambasadoru za ratne zločine Klintu Vilijamsonu i njegovom timu koji sprovodi istragu. On je, takođe, pohvalio saradnju Vojske Srbije sa američkom armijom, ocenivši je odličnom, iako je Srbija proglasila vojnu neutralnost.
Mur je, u ponedeljak na tribini o budućnosti Zapadnog Balkana u EU, naglasio značaj borbe protiv organizovanog kriminala i korupcije u svim državama jugoistočne Evrope.
(Telegraf.rs / Tanjug)