TRAGEDIJA U SARAJEVU: Skočio sa iste zgrade kao njegov rođeni brat
0
5
Renato Mustedan (19) iz Sarajeva, ubio se skočivši sa osmog sprata zgrade, kao i njegov rođeni brat Dejan, tri godine ranije. Još uvek nije poznato zašto se mladić odlučio na ovaj čin
Devetnaestogodišnji Renato Mustedan iz Sarajeva izvršio je samoubistvo skočivši sa osmog sprata zgrade u Gradačačkoj ulici u naselju Čengić-Vila.
Preporučujemo
Milatović sazvao hitnu sednicu Saveta za odbranu i bezbednost
Snežna oluja u regionu: Orkanska bura od 100 km/h nosi sve pred sobom, vejavica pravi haos
Policijske patrole koje su upućene na lice mesta nisu pronašli tragove nasilja na telu mladića. Niko od komšije ne zna zašto se mladić odlučio na ovaj korak.
- Renato je u društvu poznat kao Hari. Imao je nepunih 19 godina. Živeo je sam. Otac mu je umro, a majka se udala za drugog muškarca i trenutno živi u naselju Malta. Njegova sestra Renata takođe se udala - kažu Renatovi prijatelji.
Kako kažu, najveća tragedija je ta što se njegov brat Dejan pre tri godine, 6. januara 2011., takođe ubio na istom mestu. I on je, kao i Renato, skočio sa osmog sprata zgrade.
(Telegraf.rs / Izvor: Avaz)