Prevrnuo se džip na Mostu na Adi (VIDEO)
22
0
Pre isključenja za Adu, iz pravca Novog Beograda prevrnuo se džip
Džip se iz sada nepoznatih razloga prevrnuo na Mostu na Adi danas oko 12 časova.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Uzmite šaku ovog supervoća dnevno: Malo ko ih jede redovno, a pravo su blago za organizam
Ovaj terenac prevrnuo se na bok kod isključenja za Adu Ciganliju iz pravca Novog Beograda, piše "ALO!"
Srećom u udesu niko nije stradao niti je povređen.
(Telegraf.rs / Izvor: Alo! )