Preminuo radnik koji je pao sa zgrade na Paliluli
0
0
Sa više povreda glave i ekstremiteta, ali u svesnom stanju, povređeni je prebačen na VMA
Radnik koji je danas pao sa zgrade u beogradskoj opštini Palilula preminuo je. Nesreća se dogodila u Ulici Stojana Stoleta Aranđelovića, a zbog zadobijenih povreda prevezen u Vojno-medicinsku akademiju, gde je podlegao povredama, pišu Večernje novosti.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Neviđene scene na Autokomandi: Pogledajte šta su putnici autobusa morali da urade usred saobraćajnog KOLAPSA
Radnik na Paliluli visio na skeli, pa doživeo najgori mogući scenario
Muškarac je oko 13 sati pao sa visine od oko 11 metara. Na mesto nesreće ubrzo su stigli vatrogasci i ekipa hitne pomoći.
Sa više povreda glave i ekstremiteta, ali u svesnom stanju, povređeni je prebačen na VMA.
Na gradilištu nisu bili raspoloženi da komentarišu detalje nesreće.
Izvođač radova je kompanija "Energoprojekt".
(Telegraf.rs)