Nestali sedmogodišnji dečak se vratio roditeljima
196
0
Dete je nestalo u Ulici vidikovački venac, kod luna-parka prekoputa "Mekdonaldsa"
Sedmogodišnje dete nestalo je na Vidikovcu, u Ulici vidikovački venac, kod luna-parka prekoputa "Mekdonaldsa", i u toku je potraga za njim. Srećom, mališan se sam vratio roditeljima.
Preporučujemo
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
Na Vidovdan OTVORITE PROZORE I IZNESITE OVO IZ KUĆE: Naši stari su znali šta rade i zašto to mora na sunce
Potraga za nestalim osobama nije laka i bezbolna, čak ni za policiju. Ovako to rade u Srbiji
Prema nezvaničnim saznanjima, u pitanju su strani državljani. Dečakova majka nakratko ga je ostavila samog i otišla do smeštaja po ručak, a kada se vratila njenog sina nije bilo.
Na licu mesta je bilo dosta očevidaca koji tvrde da su ih videli zajedno.
(Telegraf.rs)