Kolaps u najavi ovog proleća: Pored radova u centru grada, zatvaraju se i ulice na Novom Beogradu
1
0
Tokom radova na uređenju saobraćajnice biće izmenjen režim saobraćaja od 18. aprila do 4. juna
Pored centra grada, ovog proleća sređivaće se ulice i na Novom Beogradu, pa se očekuje dodatan pritisak vozila na već zakrčene saobraćajnice.
Tokom radova na uređenju saobraćajnice, koje izvodi Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda, biće izmenjen režim saobraćaja od 18. aprila do 4. juna u Ulici Đorđa Stanojevića, od Ulice Marka Hristića do Bulevara Milutina Milankovića, saopšteno je iz Sekretarijata za saobraćaj.
Preporučujemo
O, ne! Videli smo mečku kako se vraća u jazbinu: Da li se uplašila senke i hoće li zima trajati još 6 nedelja?
Institut za kardiovaskularne bolesti "Dedinje" tradicionalno obeležio krsnu slavu Sretenje Gospodnje
Tokom radova koje izvodi Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda biće izmenjen režim saobraćaja u Ulici antifašističke borbe do 19. aprila.
VIDEO: Beograd je zakrčen gužve ubijaju volju za životom
(Beoinfo)