Udes na Novom Beogradu: Pola auta smrskano, nema povređenih
5
0
Saobraćaj je neko breme u ovom delu grada bio usporen
Nešto posle 12 sati na Novom Beogradu, u Ulici Jurija Gagarina došlo je do saobraćajne nesreće, saznaje Telegraf.rs.
Preporučujemo
Staje saobraćaj u centru Beograda: Kompletan spisak zatvorenih ulica do ponedeljka!
Trik koji je osvojio Nemačku: Rashlađuje prostor bez klime i troši gotovo nula struje
U Hitnoj pomoći su nam rekli da nisu imali poziv za ovaj udes, samim tim, niko nije povređen.
Mađutim, kako se na videu koji nam je poslao čitalac vidi, nesreća nije bila nimalo naivna, s obzirom na to da je prednji deo automobila potpuno smrskan.
Saobraćaj je bio usporen u obom delu grada.
(Telegraf.rs)