Još jedno obaranje pešaka u Beogradu: Deki (70) povređena glava kod pijace na Novom Beogradu
6
3
Nesreća se dogodila na uglu Nehruove i Ulice Jurija Gagarina
Foto: Čitalac Telegrafa
U Beogradu je danas došlo do još jednog obaranja pešaka. Kako saznaje Telegraf.rs oboren je pešak na Novom Beogradu, kod pijace.
Nesreća se dogodila na uglu Nehruove i Ulice Jurija Gagarina.
Preporučujemo
Radovi u podzemnoj garaži u Vlajkovićevoj gotovi u julu, obezbeđeno 284 parking mesta
Francuska - Irak: Fudbaleri izašli na teren, evo kada se nastavlja meč!
Povređen je deka od 70 godina. On kako saznajemo, ima povredu glave.
Hitna pomoć ga vozi u Kliničko-bolnički centar u Zemunu.
Deka je nakon udara bio bez svesti.
Video: Još jedan pešak oboren u Zemunu: Penzioner sa povredama kukova i krvarenjem prebačen na VMA
(Telegraf.rs)