Požar u stanu u Kneza Miloša: Tri osobe se nagutale dima
4
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Oni su prevezeni na VMA
Noćas je u stanu u Ulici Kneza Miloša izbio požar.
Preporučujemo
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
PREMEŠTEN "PICIN PARK": Evo gde se sada U BEOGRADU okupljaju PROSTITUTKE!
Kako Telegraf.rs saznaje, požar je izbio u stanu na trećem spratu, a dve žene i jedan muškarac su se nagutali dima.
Oni su prevezeni na VMA.
(Telegraf.rs)