Konačno kupanjac na Adi: Slike Savskog jezera punog posetilaca odmah po otvaranju sezone
0
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Spasioci motre na kupače od 10.30, a voda je dostigla potrebnih 22 stepena
Foto: Nikola Tomić
Sezona kupanja na Adi Ciganliji počela je jutros.
Spasioci motre na kupače od 10.30, a voda je dostigla potrebnih 22 stepena.
Preporučujemo
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Kupalište će biti otvoreno svakog dana do 18.30 sati.
Javno preduzeće "Ada Ciganlija" apeluje na posetioce da poštuju pravila ponašanja koja važe na Savskom jezeru - da se kupaju isključivo u radno vreme kupališta i u zonama koje su bezbedne i obeležene plutajućim bovama, da ne pokušavaju preplivavanje jezera, ne ulaze u vodu pod dejstvom alkohola i psihoaktvinih supstanci, te da poštuju upozorenja i savete spasilaca.
(Telegraf.rs)