U Beogradu noć protekla mirno, nije bilo saobraćajnih nesreća
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Za pomoć su se uglavnom javljali hronični i onkološki bolesnici
Foto: Facebook/Горан Весић
U Beogradu je noć protekla mirno, nije bilo saobraćajnih nesreća, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Hitna pomoć intervenisala je ukupno 84 puta, od toga je bilo 13 intervencija na javnim mestima.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Dobro pogledate ovu listu! Od danas izmene saobraćaja na Novom Beogradu i Čukarici!
Za pomoć su se uglavnom javljali hronični i onkološki bolesnici.
(Telegraf.rs)