Prve slike požara kod Sajma: Povređeni transportovani u bolnice, vatrogasci i policija na terenu
2
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Vatrogasne ekipe još uvek dežuraju, a uviđaj je u toku
Foto: M. Beljan
Nakon požara koji se odigrao na Sajmu kod poznatnog restorana policija je obezbedila lice mesta i kako je javlja naš reporter ne dopušta nikom da se približi mestu nesreće.
"Ne radi marina", rekao nam je uznemireni čovek na ulazu.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
SNIMAK UŽASA U BEOGRADU: Tinejdžeri brutulno pretučeni, napadači upali u park, prizor je veoma UZNEMIRUJUĆI
Vatrogasne ekipe još uvek dežuraju, a uviđaj je u toku.
Podsetimo, u požaru koji se danas dogodio sa Sajmu kada se zapalio gliser povređena su dva muškarca (46) i (40).
Obojica su prevezena kolima Hitna pomoći, jedan na VMA, a drugi u Urgentni centar.
Čovek (46) zadobio je opekotine po rukama i telu, a drugi se nagutao dima.
(Telegraf.s)