Udes na Autokomandi: Automobilom se zakucao u banderu
27
0
M.S.P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printscreen: naxi.rs/kamere
Na beogradskoj Autokomandi večeras je došlo do udesa u kom je učestovalo jedno putničko vozilo.
Kamere su zabeležile trenutak kada je automobil udario u banderu.
Preporučujemo
Grmi u Beogradu, potražite zaklon! Pre ovoga desio se POTOP u Lazarevcu! Nevreme stiže s dve strane
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Trenutno nije poznato kako je došlo do udesa, kao ni da li ima povređenih.
(Telegraf.rs)