Beograđanin gestom oduševio devojku u autobusu: "Nadam se da shvata koliko mi je značilo"
0
0
E. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Mateja Beljan
Nepoznati Beograđanin oduševio je sinoć jednim potezom devojku. Ona je plakala, a on učinio nešto zbog čega mu se sada javno zahvalila.
"Večeras mi je u busu prišao dečko, ponudio mi je maramicu i rekao da je primetio da sam plakala i da je i njemu danas takav dan, ali da uvek posle takvih dana dođe nešto lepo", napisala je devojka.
Preporučujemo
Omiljena srpska Amerikanka ispred Kule Beograd pokazala kako će se rashlađivati ovog tropskog leta
Prve slike sa lica mesta: Herojska borba sa vatrenom stihijom u krugu železničke stanice Makiš
Kako je napomenula, njemu je taj gest izuzetno mnogo značio, toliko da je poželela da mu se i javno zahvali.
"Hvala mu do neba, jako mi je značilo i samo nisam stigla da mu dovoljno zahvalim. Nadam se da će možda videti ovo i shvatiti koliko je zapravo veliku stvar uradio", napisala je.
(Telegraf.rs)