Baka iz Beograda prodaje cveće NA ULICI: Kad ju je video policajac odmah je stao, ovome se nije nadala!

N. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf, Shutterstock/Camelia Varsescu

U Ulici Maksima Gorkog u Beogradu tokom čitave godine možete kupiti cveće koje prodaje baka, pa čak i sada, kada su temperature prilično niske. Danas je do njene improvizovane tezge došla čak i policija.

Komunalne službe često kazne ulične prodavce za "nelegalne tezge", a i ova baka kada je ugledala policijsko vozilo kako se parkira ispred nje, sigurno je pomislila isto. Međutim, dogodilo se ono čemu se možda i nije nadala.

- Znam da policajci u 99% slučajeva pišu kazne bakama koje prodaju cveće, ali sam se oduševila kada sam videla da ipak kupuje cveće. Nešto lepo danas za videti. Blago njegovoj ženi, uzeo je lep buket - stoji u opisu fotografije objavljene na Instagaram strahnici "serbialive_vesti".

Nizali su se i komentari oduševljenja kako za baku tako i za ovaj gest policajca.

Ni hladnoća ne sprečava baku da radi kako bi preživela, a ova fotografija je sigurno najlepša koju smo videli ovo pre podne.

(Telegraf.rs)