Stali tramvaji u centru grada! Formirala se duga kolona vozila
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić
Ovog jutra u Bulevaru kralja Aleksandra došlo je do zastoja tramvaja.
Foto: Anđelija Grujić
Preporučujemo
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
Uradite ovo večeras pre spavanja: Sutra slavimo zaštitnicu dece, a jedna molitva donosi mir domu
Veći broj tramvaja stoji u dugoj koloni.
Za sada ne zna šta je uzrok ovom zastoju, a u ovom delu grada primetna je i gužva u saobraćaju.
Kako javlja naš reporter, jedno vozilo izašlo je na teren, kako bi otklonio kvar na jednom od tramvaja ili na kontkatnoj mreži.
(Telegraf.rs)