Požar na Institutu Mihajlo Pupin: Izgorela kancelarija

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić

U nedelju uveče došlo je do požara na Insistutu Mihajlo Pupin na Zvezdari.

Kako saznaje Telegraf.rs, vatra je izbila u jednoj od kancelarija u kojoj se nalazila elektronska oprema i računarski sistemi, kao i razne baterije pod naponom.

Čuvar institua odmah je pozvao nadležne službe, a intervencijom vatrogasaca sprečeno je širenje požara.

Kako je saznao reporter Telegrafa na licu mesta, izbio je manji požar koji je odmah saniran.

- Sve je u redu, nema žrtava, niti bilo kakvih povreda koje bi uticale na nešto ozbiljnije - rečeno je za Telegraf.rs iz Instituta.

(Telegraf.rs)