Pljusak u Beogradu! Smračilo se u prestonici, evo šta sledi
2
0
M. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Mateja Beljan
Nevreme je stiglo i do Beograda! Pljusak u prestonici počeo je malo pre 16 časova.
Nebo se smračilo.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Dobro pogledate ovu listu! Od danas izmene saobraćaja na Novom Beogradu i Čukarici!
Podsetimo, oblačni sistem iz Hrvatske i iz Bosne stigao je do severozapada i zapada Srbije, i Bačkoj i Podrinju već doneo kišu i pljuskove sa grmljavinom, uz osveženje. U ostalim predelima i dalje je sunčano i veoma toplo, a pogoršanje vremena sa zapada i severa očekuje se kasnije poslepodne i uveče.
Tad će širom Srbije biti pljuskova sa grmljavinom, ponegde se očekuju i grmljavinske nepogode sa gradom i olujnim vetrom.
(Telegraf.rs)