Dečak povređen u udesu kod Beograđanke
0
0
Trineasetogodišnjak je kao pešak zadobio povrede leđa u nesreći koja se dogodila sinoć oko 21 čas
Trineasetogodišnji dečak povređen je u saobraćajnoj nesreći u Beogradu, kazala je portparol Hitne pomoći Nada Macura.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Sutra su ovi poslovi strogo zabranjeni: Veruje se da kršenje običaja na ovog sveca donosi nesreću i nevreme
On je kao pešak zadobio povrede leđa u udesu kod "Beograđanke" sinoć oko 21 sat, posle čega je prevežen u Urgentni centar, a potom u dečiju kliniku u Tiršovoj, izjavila je Macura.
(Telegraf.rs / Beta)