Eksplozija u beogradskom restoranu: Radnik teško povređen
7
0
Ekipa Hitne pomoći je odmah po pozivu otišla u na lice mesta
Velika eksplozija dogodila se jutros oko 9 sati u restoranu "Kraljičin vagon" na Obrenovačkom drumu. Kako Telegraf.rs saznaje, jedan radnik je zadobio teške povrede.
Preporučujemo
OČI U OČI SA UBICOM SINA: Dečak koji je izbo druga svedoči preko video-linka, roditelji Andreja pitaju!
Vladan otišao u Sutomore da obraduje ženu i decu, nju zatekao s drugim muškarcem: Uradio je šta je uradio
Ekipa Hitne pomoći je odmah po pozivu otišla u na lice mesta.
- Pacijent je prevezen na VMA. Sumnja se na unutašnje krvarenje - rekli su nam iz Hitne pomoći.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)