Muškarci se potukli u centru Zaječara, pa jedan izvadio nož: Zbog uboda na vratu lekari se žrtvi bore za život
17
6
Nepoznati je uzrok njihovog sukoba
U centru Zaječara, u kasnim popodnevnim satim izbila je tuča između dva muškarca. Kako Telegraf saznaje, jedan od njih je izvadio nož i naneo teške telesne povrede drugom muškarcu (44).
Povređeni je hitno odvezen na hirurgiju u Zaječaru, da bi po nalogu lekara bio transportovan za Niš, zbog ubodne rane u predelu vrata.
Preporučujemo
Tužilaštvo se oglasilo o udesu kod Čačka: Otkriveni prvi detalji užasa sa lica mesta u kom je poginulo dvoje!
POTRESNO Igor Jurić o tragediji kod Čačka: Anin otac tražio samo JEDNU STVAR, bio svestan da je izgubio ćerku
Kako saznajemo, lekari se bore za njegov život.
Zaječarska policija odmah je uhapsila S.N.(41) zbog sumnje da je počinio krivično delo ubistvo u pokušaju. Njemu je određen pritvor do 48 sati.
Mesto okršaja/ Foto: Telegraf
VIDEO: Druga izbo nožem, pa pokušao da siluje D.J. (49)
(Z.A)