Kako je "pao" diler u Beogradu: Osam paketa marihuane pronađeno u koferu, u kući ostatak i oružje
3
1
Određeno mu zadržavanje od 48 časova
Video: Pao sa devet kilograma marihuan
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu zaplenili su oko devet kilograma marihuane i uhapsili su M. Z. (36) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Preporučujemo
Otac ubijene Angeline otkrio detalje iz sudnice: Ovo je rekao o roditeljima dečaka koji je pucao u "Ribnikaru"
Trebalo da bude na robiji, a on ubio vođu balkanskog kartela! Uhapšeni za ubistvo Bakića osuđen pre 3 meseca
U vozilu kojim je upravljao osumnjičeni, policija je pronašla u koferu osam kilograma marihuane, spakovane u osam paketa.
Pretresom kuće u kojoj je živeo M. Z. pronađeno je još oko kilogram marihuane, pištolj i više komada municije.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
(Telegraf.rs)