Kragujevčani vozili bez dozvole, neregistrovane automobile i pod zabranom: Otkrili ih saobraćajci
Protiv oba vozača biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave
Pripadnici Uprave saobraćajne policije u kratkom periodu isključili su iz saobraćaja dva vozača u mestu Petrovac, opština Kragujevac zbog učinjenih prekršaja.
- Policija je juče, u 11.30 časova, zaustavila vozilo marke "reno megan" , nakon što je korišćenjem ANPR kamera za prepoznavanje tablica, utvrđeno da je dvadesettrogodišnji vozač upravljao pomenutim vozilom nakon isteka važnosti registracione tablice. Daljom kontrolom utvrđeno je da je vozač upravljao vozilom l za vreme trajanja zaštitne mere zabrane upravljanja motornim vozilom - navodi se u saopštenju MUP-a.
Preporučujemo
Otkrivamo ko je muškarac koji je stradao sa Anom u "audiju smrti": Drugovi sve ispričali
Svi su tražili ove tragove na mestu sletanja audija smrti kod Čačka! Misterija je sad još veća
Samo sedam minuta nakon prve intervencije, pripadnici policije zbog istog prekršaja zaustavili su vozilo “reno modus”.
- Njime je upravljao dvadesetjednogodišnji vozač. Daljom proverom utvrđeno je da on nema ni položen vozački ispit. Protiv oba vozača biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave - dodaje se u saopštenju MUP-a.
(Telegraf.rs)