Prištinci pali sa sedam kilograma marihuane u Zemunu: Bujar i Nazmi na saslušanju branili se ćutanjem
Osumnjičeni su se na saslušanju branili ćutanjem, odnosno iskoristili su svoje zakonsko pravo da ne iznose odbranu
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu danas su saslušani Bujar N. (57) i Nazmi L. (64) iz Prištine, koji su u petak u Zemunu uhapšeni sa sedam kilograma marihuane.
Osumnjičeni su se na saslušanju branili ćutanjem, odnosno iskoristili su svoje zakonsko pravo da ne iznose odbranu.
Preporučujemo
"Bili su kod prijatelja na večeri": Prijatelj otkrio potresne detalje pre pogibije porodice policajca Bojana
Vozač audija smrti obratio se rođacima porodice koju je zatro: Mladen Mijatović otkrio detalje saslušanja
Nakon saslušanja tužilaštvo je sudiji za prethodni postupak predložilo da se osumnjičenima odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva i da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovili krivično delo.
Bujar N. i Nazmi L. se sumnjiče da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je u blizini jednog tržnog centra u Zemunu uhapsila vozača B. N. i suvozača N. L, koji se sumnjiče da su u teretnom vozilu "daf" prevozili sedam kilograma marihuane spakovane u torbi, u sedam paketa.
(Telegraf.rs)