Mladići pali sa petrovaradinske Tvrđave: Jedan poginuo, drugi teško povređen
439
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Mladić koji je bio pri svesti nalazi se na odeljenju hirurgije
Foto: Shutterstock
Jedan mladić je poginuo, a drugi povređen kada su pali sa bedema Petrovaradinske tvrđave u Novom Sadu, potvrđeno je Tanjugu u MUP-u.
Povređeni mladić je u bolnici. Nesreća se dogodila jutros oko 5 sati.
Preporučujemo
MISTERIJA NA NOVOM BEOGRADU: U napuštenom objektu nađeno telo, čuvar zvao policiju
"BIO JE POD TRAKTOROM, NISAM GA VIDEO!" Deda iz Grocke do detalja opisao užas policiji: Unuk (1.5) kritično
Portal 021. prenosi da su mladići iz Paraćina i da su stari 30 godina.
Doktorka Hitne pomoći Nikolina Marić izjavila je za taj portal da je povređeni muškarac u svesnom stanju prevezen na odeljenje hirurgije Kliničkog centra Vojvodine.
Još nije poznato kako je došlo do pada sa bedema, sa visine od oko 20 metara.
(Telegraf.rs)