Ubo bivšeg dečka svoje devojke: Uhapšen muškarac iz Rumenke
77
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
O celom slučaju obavešteno je nadležno tužilaštvo
Printskrin: MUP
Policija u Novom Sadu uhapsila je muškarca N.K. (29) zbog sumnje da je u naselju Rumenka izbo mladića (26), potvrđeno je za "Telegraf.rs" u policiji.
Kako nezvanično saznajemo, do "krvavog obračuna" došlo je zbog devojke.
Preporučujemo
Tragičan udes kod Čačka: Motociklista preminuo nakon STRAVIČNOG sudara
"Moram da proslavim što smo živi": Milorad i njegova ćerka za dlaku izbegli SMRT u Guči
Sadašnji momak ubo je bivšeg koji je došao da traži bivšu. Sve je prethodila svađa.
Povređenom su konsatovane lake telesne povrede, površinska ubodna rana na nozi.
O celom slučaju obavešteno je nadležno tužilaštvo.
Isrraga je u toku.
(Telegraf.rs)