Tuča u restoranu u Zemunu: Muškarci zadobili teške povrede
1
1

E. H.
Vreme čitanja: oko 1 min.
M. N. i S. K. je određeno zadržavanje do 48 sati i terete se za više krivičnih dela
Foto-ilustracija: Mateja Beljan
M. N. (36) i S. K. (36) uhapšeni su 28. januara u jednom restoranu u Bežanijskoj ulici u Zemunu zbog učestvovanja u tuči.
Oni su tamo bili kao gosti, a nakon nekog vremena došlo je do svađe, a potom i tuče.
Preporučujemo
Miladina stigla kazna! Zgazio dečaka na Novom Beogradu, pa pobegao, dete se tri nedelje borilo za život!
U ovom stanu su nađeni mrtvi muž i žena na NBG: Zaboravljeni od svih, komšije zvale policiju zbog smrada
Osoblje restorana pozvalo je policiju sa kojom je došla Hitna pomoć i oba muškarca su zbrinuta i prevezena u Urgentni centar. Njima su konstatovane teške telesne povrede.
M. N. i S. K. je određeno zadržavanje do 48 sati i napisane su im krivične prijave za učestvovanje u tuči, teške telesne povrede i ometanje lica u vršenju službene dužnosti jer su pretili policijskim službenicima.
Kako saznaje Telegraf.rs, muškarci su, navodno, pre sukoba popili veliku količinu alkohola.
(Telegraf.rs)