Kako je uspeo da vozi? U Sremskoj Mitrovici mladić za volan seo pod uticajem pet vrsta droga
Vozaču je određeno zadržavanje do 12 časova, nakon čega će biti priveden prekršajnom sudiji
Saobaćajni policajci u Sremskoj Mitrovici zaustavili su sinoć, prilikom kontrole saobraćaja, 29-godišnjaka koji je vozio "reno" pod uticajem kokaina, kanabisa, amfetamina, metadona i opijata.
U saopštenju MUP-a su naveli da je policija kod troje saputnika u "renou" pronašla manju količinu droge za koju se sumnja da je marihuana i tablete sa liste psihoaktivnih supstanci, pa će nakon veštačenja, protiv njih biti podneta krivična prijava za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Preporučujemo
Pogledajte pokušaj ubistva Jevtića u Zemunu! Autom pregazio jednog napadača, saučesnici ga ostavili i pobegli
Oglasila se Dragana nakon što je osuđen krvnik koji joj je nožem rasporio stomak: To je malo za sve što sam...
Vozaču je određeno zadržavanje do 12 časova, nakon čega će biti priveden prekršajnom sudiji.
Iz MUP-a su apelovali na sve učesnike u saobraćaju, a posebno na vozače da dosledno poštuju sve saobraćajne propise, radi svoje i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju.
(Telegraf.rs/Tanjug)