Karambol na Zvezdari: Bežali od policije, pa izazvali udes, srča i delovi automobila svuda po putu
2
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
"Jedan momak i devojka su uhapšeni odmah, a ostali su izleteli i bežali od policije", navodi očevidac
Foto: Telegraf.rs
U Ulici Milana Rakića na Zvezdari večeras je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovala dva automobila.
Kako navode očevici, policija je jurila jedana automobil iz pravca Milana Rakića, a koji je u toku bežanja udario u automobil koji je regularno bio u svojoj traci.
Preporučujemo
Nije im dao šansu da prežive: Sve što znamo o jezivoj nesreći u kojoj je poginula tročlana porodica
Ovo je najtužnija čitulja koja je osvanula u Srbiji: Policajac Bojan Živković stradao sa sinom i suprugom
"Jedan momak i devojka su uhapšeni odmah, a ostali su izleteli i bežali od policije. Ovaj što su ga hapsili kod cvetka je izgleda učestvovao", navodi očevidac.
Inače, društvenim mrežama večeras kruži informacija da je na Cvetkovoj pijaci došlo do hapšenja NN muškarca, koji je, navodno, taksijem bežao od policije, te mnogi misle da je i on bio umešan u gorepomenutu situaciju.
(Telegraf.rs)