Muškarac nađen mrtav u stanu u Beogradu
4
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović
U stanu u jednom beogradskom naselju sinoć je nađen muškarac (53) bez znakova života, saznaje "Telegraf.rs".
Naređena je obdukcija tela sa toksikologijom.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆE Snimak ubistva Darka u Kumodražu, ustao da pozdravi napadača, sekund kasnije bio je mrtav
OVAKO JE MUŠKARAC TUKAO DETE NA PARKINGU U KRUŠEVCU: Zatvorio ga u kola, pa zverski MLATIO rukama i nogama
Kako saznajemo, policiju je pozvao vlasnik stana koji je došao da obiđe podstanara koji se danima nije javljao na telefon.
Nezvanično, tada je muškarca video na podu sobe.
O slučaju je obavešten tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.
(Telegraf.rs)