Slika strašne nezgode kod Užica: Dečak vozio kola, dvoje bilo u gepeku, ima povređenih

J. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: RINA

Teška saobraćajna nezgoda dogodila se u ranim jutarnjim satima u selu Karan kod Užica, kada je automobil u kojem se nalazilo šestoro maloletnih lica, usled velike brzine, izgubio kontrolu, udario u betonski most i prevrnuo se.

- Prema nezvaničnim informacijama, u trenutku udesa dvoje maloletnika nalazilo se u gepeku vozila. U nesreći je ukupno povređeno pet osoba, a detalji njihove zdravstvene situacije za sada nisu poznati, kaže za RINU izvor upoznat sa slučajem.

Foto: RINA

Policija je izvršila uviđaj, a sve okolnosti koje su dovele do ove stravične nezgode biće utvrđene tokom istrage.

MUP: Vozio dečak (16)

Nezvanično, vozilom je upravljalo maloletno lice (16) protiv koga će biti podneta krivična prijava za krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, potvrđeno je Tanjugu u MUP-u.

Saobraćajna nezgoda dogodila se sinoć oko 23.30 u mestu Karan kod Užica i u njoj je učestvovalo jedno vozilo.

Vozilom je upravljalo maloletno lice, starosti 16 godina, koje nema položen vozački ispit i samim tim nema ni vozačku dozvolu.

Stepen povreda četvoro putnika u vozilu za sada je nepoznat.

O saobraćajnoj nezgodi obavešten je viši javni tužilac u Užicu.

Kako su mediji ranije preneli, do nesreće je došlo kada je vozač automobila izgubio kontrolu nad vozilom u krivini, nakon čega se vozilo prevrnulo i udarilo u ogradu mosta.

(Telegraf.rs)