Drama na benzinskoj pumpi na Novom Beogradu: Brutalno napali radnika nakon kratke svađe, kamere snimile SVE
6
3
J. O.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-kolaž: Pixabay, Mateja Beljan
Policija traga za D. V. i još jednim muškarcem nakon što je na benzinskoj pumpi na Novom Beogradu napadnut radnik, saznaje Telegraf.rs.
Naime dvojica muškaraca došli su na na benzinsku pumpu, gde je došlo do svađe D. V. sa radnikom, nakon čega je iz njegovog automobila izašao muškarac koji je udario radnika.
Preporučujemo
"DAJ MU VELIKO VINO!"Supruga osumnjičenog sa Senjaka otkrila šifru pred ubistvo: Evo šta je stvarno poslala!
DRAMA NA SASLUŠANJU ZA UBISTVO NA SENJAKU! Bosketova žena zaplakala pred tužiocem i otkrila JEZIVE DETALJE
Nakon napada, muškarac se vratio u automobil, a D. V. ih je odvezao je sa pumpe. Ceo incident snimila je kamera.
Policija traga za D. V, kao i muškarcem koji je bio sa njim.
(Telegraf.rs)