Tragedija kod Prijepolja: Poginuo mladić usled pada sa kvada u selu Kosatica
1
0
J. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Mateja Beljan
U prijepoljskom selu Kosatica tokom dana došlo je do teške nesreće kada je mladić M.B. (31) izgubio kontrolu i pao sa kvada.
Usled težine zadobijenih povreda preminuo je na licu mesta.
Preporučujemo
NOVI DETALJI UŽASA KOD GROCKE: Otac ispustio sina (1,5) pod točkove traktora, lekari se bore za život bebe
KLJUČNI TRAG ZA REŠAVANJE LIKVIDACIJE U KUMODRAŽU: DNK ubice ostao na rukama Prike!
- Do nesreće je došlo tokom vožnje po nepristupačnom terenu, kada je mladić iz za sada neutvrđenih razloga izgubio kontrolu nad vozilom i pao. Na mesto nesreće izašli su pripadnici policije i nadležne službe koje su obavile uviđaj. Tačne okolnosti tragedije biće utvrđene tokom istrage, kaže za RINU izvor sa lica mesta.
Područje sela Kosatice i okolnih planinskih predela u Prijepolju često posećuju ljubitelji vožnje kvadova i drugih terenskih vozila, međutim ova nesreća još jednom je ukazala na rizike koje ovakve aktivnosti nose.
(Telegraf.rs, RINA)