Ubila bebu, stavila je u kesu i sakrila u ormar: Otkriven još jedan slučaj čedomorstva
0
7
Pretpostavke su da je u pitanju postporođajna depresija
Ljubljanska policija potvrdila je da je mlada majka stavila telo tek rođenog deteta u plastičnu vreću i sakrila u ormar, a sumnja se da ga je ubila.
Doktor sa pokojnice ukrao nakit i pokušao da ga proda njenoj unuci
Preporučujemo
Ovo su svi napadi ajkula u Jadranskom moru: "Telo mlade Verice (17) nikada nisu pronašli..."
Španci svakog dana u 11 rade jednu stvar i zbog toga retko pale klimu: Trik funkcioniše "kao vrata frižidera"
Policija ne daje dodatne informacije jer je u toku prikupljanje podataka o tom slučaju, a mediji navode da se sumnja na čedomorstvo, za šta je zakonom predviđena zatvorska kazna do dve godine.
Mariborski list Večer objavio je da se verovatno radi o postporođajnoj depresiji majke, koja je u međuvremenu hospitalizirana u psihijatrijskoj ustanovi.
(Telegraf.rs/Jutarnji.hr)