Zbog bure leteo šleper kod Paškog mosta: Jako nevreme u Zadru čupalo drveće i lomilo grane
5
1
Žleper je završio prevrnut na bok pedesetak metara od mosta
Šleper koji se kretao prema Pagu prevrnuo se u blizini Paškog mosta. Kako prenosi 24sata.hr, u tom podrčju na snazi je zabrana saobraćaja za teretna vozila.
Vozač je išao u smeru Paga, ali je odlučio da se vrati kada je saznao za zabranu. Naleti bure su, međutim, bili prejaki te je završio prevrnut na bok pedesetak metara od mosta.
Preporučujemo
Ljubavno pismo iz 1986. nađeno na Mostu slobode, poslao ga vojnik iz Beograda: Reči su divne, traži se vlasnik
Preživeli planinari o tragediji u Sloveniji: Želimo da se čuje istina, bili smo sa njima kad je lavina krenula
Bura je u Zadru noćas srušila jedno stablo u ulici Bana Josipa Jelačića, kao i jedno na raskrsnici Murvičke i Ulice Franje Tuđmana. Velika je šteta i u Zadarskom azilu za pse gde je bura lomila grane i kaveze sa psima.
(Telegraf.rs/Blic)