Povređeno 18 migranata na granici Hrvatske i BiH, policija ćuti o detaljima
1
0
Povređeni su u pratnji pripadnika granične policije BiH primljeni u bolnicu
Osamnaest osoba za koje se sumnja da su migranati povređeno je u incidentu u blizini granice Bosne i Hercegovine i Hrvatske na području Unsko-sanskog kantona, prenosi Klix.ba.
Iz Ministarstva unutrašnjih poslova potvrdili su za taj portal da se sinoć desio incident, a povređeni su u pratnji pripadnika Granične policije BiH primljeni u Dom zdravlja Velika Kladuša.
Preporučujemo
Ljubavno pismo iz 1986. nađeno na Mostu slobode, poslao ga vojnik iz Beograda: Reči su divne, traži se vlasnik
Preživeli planinari o tragediji u Sloveniji: Želimo da se čuje istina, bili smo sa njima kad je lavina krenula
- Mogu da potvrdim da se desio taj događaj, ali ne i detalje kako je do njega došlo s obzirom na to da su kolege iz Granične policija BiH zatekle te osobe u blizini granice. Oni su ih odvezli u Dom zdravlja gde su im sanirane povrede - izjavio je potrparol MUP-a Unsko-sanskog kantona Ale Šiljdedić.
(Telegraf.rs/Klix.ba)