Mladić skočio u Drinu da bi izbegao alkotest
35
7
Mladić je prevezen u bolnicu
Dvadesetdvogodišnji mladić iz Zvornika čiji su inicijali D.R. skočio je u Drinu da bi izbegao alkotestiranje, ali je ubrzo isplivao i odvezen je u zvorničku bolnicu, rečeno je u Policijskoj upravi Zvornik.
Mladić je bio suvozač u automobilu "pežo", koji je tokom redovne kontrole policije zaustavljen jutros oko 2 časa u gradskoj zoni. Nakon što su policajci zatražili alkotestiranje, suvozač je izašao iz vozila i bežeći ušao u Drinu.
Preporučujemo
Kuća na Dunavu, u kojoj je na Veliki petak počinjen monstruozan zločin, dobila vlasnika: "Imanje je prokleto"
U Evropi naglo raste potrošnja kokaina: Tri grada iz bivše SFRJ se nalaze na neslavnoj listi
Nakon kraćeg zadržavanja, isplivao je iz vode, odakle je prevezen u Opštu bolnicu Zvornik da bi se ustanovilo da nije zadobio povrede. Tokom ovog događaja bili su angažovani vatrogasci i hitna pomoć.
(Telegraf.rs/Srna)