Frizer iz Velesa ubijen zbog duga od 500 evra i krađe auta za otmicu Vanje? Otkriven mogući motiv zločina
12
1
A. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Ubistvo Žežovskog, prema dosadašnjim saznanjima i tvrdnjama tužioca Gavrila Bubevskog i ministra Olivera Spasovskog, počinio je Ljupčo Paleski Palčo
Panče Žežovski, frizer iz Velesa, imao je dug od 500 evra, a to istraga vidi kao mogući motiv za ubistvo.
Prema saznanjima iz istrage, cilj je bio da se zapleni vozilo "citroen", kao i šta je urađeno, tako da je isto iskorišćeno za otmicu sada ubijene Vanje Gorčevske.
Preporučujemo
Hrvatska i zvanično izglasala -uvode obavezni vojni rok! Evo koliko će trajati i ko sve mora u kasarnu
Tanju je pre 50 godina oteo bračni par u Hrvatskoj, spasila je jedna igračka: "Godinama su mi slali čokolade"
"Motiv za ubistvo Pančea bio je dužničko-poverilački odnos sa jednim od osumnjičenih. Panče je jednom od osumnjičenih dugovao 500 evra i tako je izabran kao žrtva od koje će se uzeti auto i sa njime kidnapovati devojčica", rekao je tužilac Gavril Bubevski.
Ubistvo Žežovskog, prema dosadašnjim saznanjima i tvrdnjama tužioca Gavrila Bubevskog i ministra Olivera Spasovskog, počinio je Ljupčo Paleski Palčo.
(Telegraf.rs)