Žena skočila sa zgrade: Drama u Banjaluci
4
0
N. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Policiji je oko 19.10 časova prijavljeno da je ženska osoba skočila sa balkona i zadobila telesne povrede
Foto: Shutterstock
Žena iz Banjaluke skočila je večeras sa balkona zgrade u naselju Starčevica, saznaje ATV.
Kako pišu, ona je preživela pad i prevezena je u UKC Republike Srpske na dalje lečenje.
Preporučujemo
Lidija umrla na hodočašću u Bosni, sin 50 dana ne može da je sahrani: "Moja se majka nikada neće vratiti kući"
Hrvatski političar ubijen u tuči u Zadru
"Policiji je oko 19.10 časova prijavljeno da je ženska osoba skočila sa balkona i zadobila telesne povrede. Prevezena je u UKC Republike Srpske. U toku je uviđaj i utvrđivanje svih okolnosti prijave", kažu u PU Banjaluka.
Nadležni apeluju da osobe koje se suočavaju sa psihičkim problemima potraže pomoć stručnjaka.
(Telegraf.rs)