Seo za šank i iskapio čašu prozirne tečnosti: Policija traga za radnicom zbog sredstva za čišćenje
Muškarac (55), gost u ugostiteljskom objektu u Velikoj Gorici u Hrvatskoj je juče za šankom popio čašu prozirne tečnosti. Prema dosad utvrđenom, moguće je da se radi o sredstvu za čišćenje.
Policija sumnja da je tečnost na šanku ili u prostoru oko šanka najverovatnije ostavila 29-godišnja radnica ugostiteljskog objekta, koja je trenutno nedostupna i za kojom se intenzivno traga.
Preporučujemo
Nemcu, koji je nakon 18 godina letovanja na Jadranu poludeo zbog cena, stigao odgovor: "A u Frankfurtu..."
Dragana bila u automobilu sa dve osobe, izašla posle čega joj se gubi trag: Novi detalji smrti u paklu Omiša
Povređenom muškarcu lekarska pomoć pružena je u Kliničkoj bolnici Dubrava, gde je utvrđeno da je zadobio teške povrede.
Na mestu događaja obavljen je uviđaj. U toku je kriminalističko istraživanje zbog sumnje na počinjenje teških krivičnih dela protiv opšte sigurnosti, u vezi s dovođenjem u opasnost života i imovine opšteopasnom radnjom ili sredstvom.
(Telegraf.rs / Index)