Drama kakvu Banjaluka ne pamti: Devojka skočila u Vrbas, a onda se pojavio ON
Velika drama odvijala se danas u Banja Luci, kada je jedna devojka skočila s gradskog mosta u Vrbas.
Kako saznaje portal "Avaza" nju je spasio Danijel Delić, koji je sedeo u obližnjem restoranu s drugarima.
Preporučujemo
Očekuju nas temperature od 50 Celzijusa! Meteorolog otkrio crne procene za blisku budućnost
U regionu narednih dana i do 40 stepeni: Ovo su aktuelne temperature Jadranskog, Jonskog i Egejskog mora
Kada je vidio da se utapa odmah je reagovao, a onda je za njim krenuo i jedan konobar sa splava.
Teškom mukom uspeli su je izvući iz vode.
Nakon toga su u pomoć pritekli muškarac i devojka koji su šetali na toj ruti, a Delić je na licu mesta pružio prvu pomoć, odnosno reanimirao je. Devojka koja je tu bila s muškarcem je pozvala Hitnu pomoć.
Na lice mesta su brzo došle ekipe Hitne pomoći i policije, a devojka je prebačena u UKC RS. U ovom trenutku nije poznato da li je reč o pokušaju samoubistva.
Kada se Delić ponovo vratio na splav u kojem se nalazio, ispraćen je velikim aplauzom.
(Telegraf.rs/Avaz.ba)