Drama kakvu Banjaluka ne pamti: Devojka skočila u Vrbas, a onda se pojavio ON

A. Ć.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Banja Luka / Foto: Shutterstock

Velika drama odvijala se danas u Banja Luci, kada je jedna devojka skočila s gradskog mosta u Vrbas.

Kako saznaje portal "Avaza" nju je spasio Danijel Delić, koji je sedeo u obližnjem restoranu s drugarima.

Kada je vidio da se utapa odmah je reagovao, a onda je za njim krenuo i jedan konobar sa splava.

Teškom mukom uspeli su je izvući iz vode.

Nakon toga su u pomoć pritekli muškarac i devojka koji su šetali na toj ruti, a Delić je na licu mesta pružio prvu pomoć, odnosno reanimirao je. Devojka koja je tu bila s muškarcem je pozvala Hitnu pomoć.

Na lice mesta su brzo došle ekipe Hitne pomoći i policije, a devojka je prebačena u UKC RS. U ovom trenutku nije poznato da li je reč o pokušaju samoubistva.

Kada se Delić ponovo vratio na splav u kojem se nalazio, ispraćen je velikim aplauzom.

(Telegraf.rs/Avaz.ba)