VUČIĆ ZA TELEGRAF: Brinem za hiljade ljudskih života!
0
9
- Celu zemlju je pogodila katastrofa, ali ovo što sam video u Obrenovcu je užasno - izjavio je premijer Srbije i dodao da će morati da se evakuiše ceo grad
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Obrenovcu, gde je zbog izlivanja Kolubare situacija najkritičnija, da strahuje za hiljade ljudskih života.
Preporučujemo
Vučić se oglasio nakon što je Milanović otkazao ovogodišnji samit Brdo Brioni
Eva Ras posle mnogo godina otkrila zašto je Tanja Bošković napustila Srećne ljude: "Tražila je novac u..."
- Sve što mogu da kažem u ovoj situaciji je to da brinem i strahujem za hiljade ljudskih života. Celu zemlju je pogodila katastrofa, ali ovo što sam video u Obrenovcu je užasno - izjavio je Vučić za Telegraf i dodao da će grad morati u potpunosti da se evakuiše.
On je rekao da brine i za energetsku stabilnost zemlje.
- Stanje u TENT-u je kritično - ocenio je premijer Srbije i napomenuo da je pomoć sa strane zasad stigla samo iz Ruske federacije.
Dešavanja uživo u najugroženijim područjima Srbije možete pratiti OVDE.
(D. Z.)